Blaupunkt DR6WH
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590175050870
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
40,00 €
Pārnēsājams atskaņotājs ar DAB+ digitālo radio un FM uztvērēju.
Ierīce ir aprīkota ar Bluetooth bezvadu mūzikas atskaņošanai no pārnēsājamām ierīcēm.
Tai ir austiņu izeja un 2,4 collu TFT krāsu displejs.
Tai ir arī pulksteņa un modinātāja funkcija.
Šo modeli darbina iebūvēts uzlādējams akumulators, ko var uzlādēt, izmantojot USB-C.
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Tips | Pārnēsājams DAB+ / FM radio |
| FM radio | Jā |
| Displejs | TFT krāsu displejs |
| Skaņas izejas jauda | 2W RMS |
| Strāvas padeve | Iebūvēts akumulators + USB-C uzlāde |
| PLL FM radio | Jā |
| Iepriekš iestatītas FM stacijas | 40 |
| Iebūvēti stereo skaļruņi | Jā |
| Teleskopiskā antenna | Jā |
| Austiņu ligzda | Jā |
| AM/FM radio | FM |
| AM/FM funkcija | FM |
| Analogā noregulēšana | Nē |
| USB ieeja | Uzlādei (USB-C) |
| Modinātāja funkcija | Jā |
| Pamošanās | Jā |
| Izmērs | 190 × 90 × 45 mm |
| Svars | 0.42 kg |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

