Asus | ProArt P16 H7606WW-SE009X | Nano Black | 16 | OLED | Touchscreen | 4K | 3840 x 2400 pixels | 120 Hz | Glossy | AMD Ryzen AI 9 | HX370 | 64 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 2000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5080 | GDDR7 | 16 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471163625472
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
3.810,00 €
Asus | ProArt P16 H7606WW-SE009X | Nano Black | 16 " | OLED | Touchscreen | 4K | 3840 x 2400 pixels | 120 Hz | Glossy | AMD Ryzen AI 9 | HX370 | 64 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 2000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5080 | GDDR7 | 16 GB | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s)
| Tīklošana | |
|---|---|
| Wi-Fi standartu | 802.11be |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Technical details | |
| Gross weight | 2.28 kg |
| Net weight | 1.98 kg |
| Producer | Asus |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 10Gbps); 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 40Gbps); 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps); 1x 3.5mm Combo Audio Jack; 1x DC-in SD Express 7.0 card reader |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Procesors | |
| Multikodola tips | 12 |
| Procesora tips | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesors | HX370 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5.1 GHz |
| Procesora frekvence | 2.0 GHz |
| Atmiņa | |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5X |
| Operatīvā atmiņa | 64 GB |
| Akumulators | |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Baterijas tehnoloģija | Li-ion |
| Battery capacity | 90 vatstunda |
| Displejs | |
| Ekrāna izmērs | 16 in |
| HD veids | 4K |
| Ekrāns | 3840 x 2400 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Paneļa veids | OLED |
| Attēla formāts | 16:10 |
| Displeja virsma | Glossy |
| Kamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello |
| Tastatūra | |
| Tastatūras valoda | US international |
| Tastatūras apgaismojums | Yes |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Nano Black |
| Producer product name | P16 H7606WW-SE009X |
| Producer product family | ProArt |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Datu nesējs | SSD |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2000 GB |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 2000 GB |
| Iepakojuma saturs | |
| Lādētājs | 240W |
| Programmatūra | |
| Operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Grafika | |
| Diskrētās grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 16 GB |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 123 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

