Tosteris Adler | Toaster | AD 3223 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590388780517
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
20,00 €
Adler | Toaster | AD 3223 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.058 kg |
| Net weight | 0.493 kg |
| Noņemams drupatu trauks | Yes |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Yes |
| Citas funkcijas | Six settings of browning adjustment knob; Automatic switch off |
| Producer | Adler |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 750 W |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | No |
| Atkausēšanas funkcija | No |
| Darbības rādītāji | |
| Jaudas līmeņu skaits | 6 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | White |
| Slotu skaits | 2 |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Apvalka materiāls | Plastic |
| Producer product name | AD 3223 |
| Producer product family | Toaster |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 192 mm |
| Gross width (mm) | 262 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 0.11 g |
| Plastic (No PET) | 0.01 g |
| Tare weight (kg) | 0.565 kg |
| Volume (m3) | 0.0075456 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| PET | 40.00 g |
| Ferrous metals | 12.00 g |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 470 mm |
| Gross height master carton | 410 mm |
| Net weight master carton | 6.348 kg |
| Tare weight master carton | 0.934 kg |
| Palette Qty | 186 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

