Tosteris Adler | Toaster | AD 3214 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless steel | Silver
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590388780215
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
27,00 €
Adler | Toaster | AD 3214 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless steel | Silver
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 1.373 kg |
| Net weight | 1.103 kg |
| Noņemams drupatu trauks | Yes |
| Maizes pašcentrējošs mehānisms | Yes |
| Smalkmaizīšu sildītājs | Yes |
| Automātisks pacelšanas mehānisms | Yes |
| Apstādināšanas/atcelšanas poga | Yes |
| Slota izmērs (L*W*H) | 130 x 105 x 30 mm |
| Citas funkcijas | Toaster with bun grid; Anti slip feet |
| Funkcijas | 3 |
| Producer | Adler |
| Papildus informācija | |
| Jauda | 750 W |
| Atkātotas sildīšanas funkcija | Yes |
| Atkausēšanas funkcija | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Jaudas līmeņu skaits | 7 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Silver |
| Slotu skaits | 2 |
| Garas ielikšanas spraugas | No |
| Auklas uzglabāšana | Yes |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
| Producer product name | AD 3214 |
| Producer product family | Toaster |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 271 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.008611025 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Ferrous metals | 12.00 g |
| Gross depth master carton | 495 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Gross height master carton | 437 mm |
| Net weight master carton | 8.238 kg |
| Tare weight master carton | 1.066 kg |
| Palette Qty | 162 pcs |
| Konstrukcija | |
| Neslīdoša pamatne | Yes |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

