Blenderis Adler | Blender | AD 4078 | Tabletop | 1700 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Stainless steel
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:590293483576
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
54,00 €
Adler | Blender | AD 4078 | Tabletop | 1700 W | Jar material Glass | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | Stainless steel
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 3.3 kg |
| Kausa ietilpība | 1.5 L |
| Citas funkcijas | 3 programs: smoothie, ice crush, pulse. Overheat protection. |
| Funkcijas | 3 functions: smoothie, ice crush, pulse |
| Producer | Adler |
| Darbības rādītāji | |
| Ledus smalcināšana | Yes |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Impulsa funkcija | Yes |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Stainless steel |
| Tips | Tabletop |
| Viegli tīrāms | Yes |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | Glass |
| Naža materiāls | Stainless steel |
| Gross weight | 4 kg |
| Producer product name | AD 4078 |
| Producer product family | Blender |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1700 W |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.01808625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 48 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Konstrukcija | |
| Noņemams trauks | Yes |
| Apvalka materiāls | Stainless steel |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

