ADATA | AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1 Memory Card | 128 GB | MicroSDXC | Flash memory class 10 | Adapter
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471027377215
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
54,00 €
ADATA | AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1 Memory Card | 128 GB | MicroSDXC | Flash memory class 10 | Adapter
| Technical details | |
|---|---|
| Net weight | 0.01 kg |
| Citas funkcijas | UHS-I (U3); High endurance; 4K, 8K, 3D, or 360° video recording; Ideal for dashcams and surveillance systems; For continuous recording and constant re-recording; Provides a faster, smoother app experience; Detects and fixes a wider range of data error |
| Klase | Video Speed Class 30 (V30); Application Performance Class 2 (A2) |
| Producer | ADATA |
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 128 GB |
| Zibatmiņas klase | 10 |
| Rakstīšanas ātrums | 80 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 100 MB/s |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 15 x 11 x 1 mm |
| Triecienizturīgs | Yes |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Tips | MicroSDXC |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 25 g |
| Producer product name | AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1 Memory Card |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 123 mm |
| Gross weight | 0.011 kg |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.000052275 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 33056 pcs |
| Konstrukcija | |
| Aizsardzības funkcijas | Waterproof; Shockproof; X-ray-proof; Static-proof; Resistant to extreme temperatures |
| Informācija par iepakojumu | |
| Atmiņas adapteris pievienots | Adapter |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

