Acer TravelMate TMP215-55-G2-TCO 15.6“ WUXGA Intel Core 5 225U/16GB/512GB SSD/Intel Iris Xe/Win11Pro/Eng backlit kbd/Grey/FP/FHD/3Y Warranty
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471147478723
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
1.135,00 €
Acer TravelMate TMP215-55-G2-TCO 15.6“ WUXGA Intel Core 5 225U/16GB/512GB SSD/Intel Iris Xe/Win11Pro/Eng backlit kbd/Grey/FP/FHD/3Y Warranty
| Technical details | |
|---|---|
| Gross weight | 2.30 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Producer | Acer |
| Warranty | 36 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 154 pcs |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

