Austiņas Acer Office Headset | Built-in microphone | Wired | Black
- Pieejams:Ir noliktavā
- Preces kods:471147400060
- Piegāde
-
Ikmēneša maksājums: 0.00 EUR
28,00 €
Acer Office Headset | Built-in microphone | Wired | Black
| Tīklošana | |
|---|---|
| Bluetooth | No |
| Technical details | |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Producer | Acer |
| Konektora veids | Wired |
| Citas funkcijas | 30 mm dynamic speaker drivers; Flexible boom microphone |
| Producer product family | Office Headset |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Mikrofons | |
| Mikrofona jutīgums | -38±2 dB |
| Papildus informācija | |
| Krāsa | Black |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Warranty | 24 mēnesis(i) |
| Package features | |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 245 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības.
Līdzīgas preces

